No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
40.00€
Ανεμιστήρας δαπέδου από τη Menco. Διαθέτει λειτουργία περιστροφής 3 ταχυτήτων. Με ύψος 54cm και διάμετρο στεφανιού 40cm είναι κατάλληλος για κάθε χώρο χαρίζοντας ατελείωτες ώρες δροσιάς.
Εξαντλημένο
ΣύγκρισηΑνεμιστήρας δαπέδου από τη Menco. Διαθέτει λειτουργία περιστροφής 3 ταχυτήτων. Με ύψος 54cm και διάμετρο στεφανιού 40cm είναι κατάλληλος για κάθε χώρο χαρίζοντας ατελείωτες ώρες δροσιάς.
| brand | Menco |
|---|---|
| εξωτερική χρήση | Όχι |
| τύπος μοτέρ | AC |
| χρώμα | Chrome |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 50W |
| διάμετρος (cm) | 40cm |
| ύψος (cm) | 54cm |
| ταχύτητες | 3 |
| εγγύηση | 1 Έτος (στο μοτέρ) |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.