No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
429.00€
Ο απορροφητήρας Coraline WH/A/60 T.Grezzo της εταιρείας Elica είναι η ιδανική επιλογή για ρουστίκ κουζίνες. Αποτελεί μοντέλο με ξεχωριστή εμφάνιση το οποίο σίγουρα δεν θα αφήσει κανέναν ασυγκίνητο και θα κάνει την κουζίνα σας να ξεχωρίζει.
Ο απορροφητήρας Coraline WH/A/60 T.Grezzo της εταιρείας Elica είναι η ιδανική επιλογή για ρουστίκ κουζίνες. Αποτελεί μοντέλο με ξεχωριστή εμφάνιση το οποίο σίγουρα δεν θα αφήσει κανέναν ασυγκίνητο και θα κάνει την κουζίνα σας να ξεχωρίζει.
| Διαστάσεις | 52.5 × 59.8 × 87.8 cm |
|---|---|
| brand | Elica |
| Τοποθέτηση | Καμινάδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 435 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά, Άνθρακα (προαιρετικά) |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 60 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 69 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | E |
| Απόδοση Φωτισμού | D |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | C |
| επίπεδο θορύβου | 65 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.