No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
679.00€
Ο απορροφητήρας Rovigo Plus της εταιρείας Davoline κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 595 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Ο απορροφητήρας Rovigo Plus της εταιρείας Davoline κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 595 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας είτε εξάγεται μέσω σωλήνα είτε ανακυκλώνεται στον απορροφητήρα. Για τη λειτουργία με εξαγωγή αέρα χρειάζεται να εγκατασταθεί σωλήνας που θα βγάζει τον αέρα έξω από την κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι. Επιπλέον δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση.
| Διαστάσεις | 40 × 40 × 80-120 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Νησίδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 595 m3/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 40 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 156 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | C |
| Απόδοση Φωτισμού | D |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | C |
| επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.