No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
99.00€
Ο απορροφητήρας NOTUS 060S της εταιρείας Davoline ενσωματώνεται τέλεια στον χώρο σας συνδυάζει υψηλή απόδοση και λειτουργικότητα. Με ολική απορρόφηση 432m³/h, εξασφαλίζει την απομάκρυνση των οσμών και ατμών, διατηρώντας την κουζίνα σας φρέσκια και καθαρή. Η ετήσια κατανάλωση ενέργειας των 63,9 kWh τον καθιστά ιδιαίτερα αποδοτικό, προσφέροντας ισχυρή απόδοση με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν οικονομία και αποτελεσματικότητα!
Ο απορροφητήρας NOTUS 060S της εταιρείας Davoline ενσωματώνεται τέλεια στον χώρο σας συνδυάζει υψηλή απόδοση και λειτουργικότητα. Με ολική απορρόφηση 432m³/h, εξασφαλίζει την απομάκρυνση των οσμών και ατμών, διατηρώντας την κουζίνα σας φρέσκια και καθαρή. Η ετήσια κατανάλωση ενέργειας των 63,9 kWh τον καθιστά ιδιαίτερα αποδοτικό, προσφέροντας ισχυρή απόδοση με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν οικονομία και αποτελεσματικότητα!
Ο απορροφητήρας αυτός συνδυάζει υψηλή απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, με ολική απορρόφηση 432m³/h που εξασφαλίζει άμεση και αποτελεσματική απομάκρυνση ατμών και οσμών από την κουζίνα σας. Η ετήσια κατανάλωση ενέργειας περιορίζεται στα 63,9 kWh, καθιστώντας τον οικονομικό και ενεργειακά αποδοτικό. Διαθέτει κρυφό σχεδιασμό, που επιτρέπει την απόλυτη ενσωμάτωσή του στον χώρο, προσφέροντας ένα όμορφο και αρμονικό αποτέλεσμα. Η εγκατάστασή του είναι ιδιαίτερα εύκολη, και μπορείτε να το τοποθετήσετε χωρίς προβλήματα ενώ η 3ετής εγγύηση σας προσφέρει πλήρη ηρεμία, καλύπτοντας τις ανάγκες σας για μακροχρόνια λειτουργία χωρίς προβλήματα.
Απόλυτη ενσωμάτωση
Ανακαλύψτε τον απόλυτο απορροφητήρα που θα περάσει απαρατήρητος στην κουζίνα σας! Με την κρυφή σχεδίαση του, ο απορροφητήρας παραμένει αόρατος, εξασφαλίζοντας ότι το design της κουζίνας σας παραμένει αναλλοίωτο. Απολαύστε απόλυτη λειτουργικότητα χωρίς να θυσιάσετε την αισθητική του χώρου σας. Εύκολη προσαρμογή σε κάθε κουζίνα, ιδανικός για να προσφέρει καθαρό αέρα χωρίς να επηρεάζει το ύφος και τη διαρρύθμιση της κουζίνας σας.
Απορρόφηση
Εύκολη εγκατάσταση
| Διαστάσεις | 27 × 52.2 × 27 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Πτυσσόμενος |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 432 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 52 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 64 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | E |
| Απόδοση Φωτισμού | A |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | F |
| επίπεδο θορύβου | 62 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.