No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
149.00€
Ο απορροφητήρας Elica MISSY PB IX/A/90 της εταιρείας Elica τοποθετείται στον τοίχο. Είναι σχεδιασμένος με ένα διακοσμητικό που καλύπτει τη σωλήνα εξαγωγής αέρα και μοιάζει με καμινάδα.
Ο απορροφητήρας Elica MISSY PB IX/A/90 της εταιρείας Elica τοποθετείται στον τοίχο. Είναι σχεδιασμένος με ένα διακοσμητικό που καλύπτει τη σωλήνα εξαγωγής αέρα και μοιάζει με καμινάδα.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 165 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 5 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα). Επιπλέον διαθέτει και λειτουργία αυξημένης έντασης στα 395 m³/h για σύντομο χρονικό διάστημα, ιδιαίτερα χρήσιμη για την αντιμετώπιση οσμών κατά το τηγάνισμα και το ψήσιμο στο grill.
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας εξάγεται από το σπίτι μέσω ενός σωλήνα καθαρίζοντας την ατμόσφαιρα στην κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι. Επιπλέον δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση.
| Διαστάσεις | 45 × 89.8 × 73.9-106 cm |
|---|---|
| brand | Elica |
| Τοποθέτηση | Καμινάδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 395 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 90 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 57 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | E |
| Απόδοση Φωτισμού | C |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 68 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.