No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
619.00€
Ανεμιστήρας Οροφής “Atlanta II DC” από την Lucci Air, με φωτισμό, σε λευκό ή μαύρο χρώμα και είναι κατάλληλος για εξωτερική χρήση χάρη στα πτερύγια από ABS που διαθέτει. Χάρη στα extra μακριά πτερύγιά του, προσφέρει ακόμη μεγαλύτερη απόδοση αέρα σε σχέση με τον Atlanta. Διατίθεται με ασύρματο χειριστήριο 6 ταχυτήτων.

Ανεμιστήρας Οροφής “Atlanta II DC” από την Lucci Air, με φωτισμό, σε λευκό ή μαύρο χρώμα και είναι κατάλληλος για εξωτερική χρήση χάρη στα πτερύγια από ABS που διαθέτει. Χάρη στα extra μακριά πτερύγιά του, προσφέρει ακόμη μεγαλύτερη απόδοση αέρα σε σχέση με τον Atlanta. Διατίθεται με ασύρματο χειριστήριο 6 ταχυτήτων.
| brand | Lucci Air |
|---|---|
| διάμετρος (cm) | 183cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 37-45m2 |
| χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα κορμού | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό, Μαύρο |
| φωτισμός | Ναι |
| περιέχει λαμπτήρα | Ναι |
| τύπος λαμπτήρα | GX53 12W 1000LM 3 STEP DIMMING |
| dimmable | Ναι, μέσω του τηλεχειριστήριου |
| διακόπτης τοίχου | N/A |
| ασύρματο χειριστήριο | Ναι |
| ταχύτητες | 6 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 181/162/154/136/117/90 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 267 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | N/A |
| αριθμός πτερυγίων | 7 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| ύψος (οροφή έως φωτιστικό) | 31cm |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 29cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 9º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | DC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 40W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Προαιρετικά |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| τροφοδοσία (Ph – V – Hz) | 1-220~240V-50 |
| βάρος (kg) | 6.8 |
| μικτό βάρος (kg) | 7.4 |
| διαστάσεις συσκευασίας (mm) | 689x219x255 |
| εγγύηση | 2 Έτη |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.