No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
Από: 339.00€
Ο Ανεμιστήρας Οροφής “Whitehaven DC NL” από την Lucci Air με τηλεχειρισμό και 6 ταχύτητες. Είναι κατασκευασμένος από ανθεκτικό πλαστικό ABS διαθέτει μοτέρ συνεχούς ρεύματος (DC) που χρησιμοποιεί περίπου 40% λιγότερη ηλεκτρική ενέργεια ενώ παράγει την ίδια ροή αέρα συγκριτικά με έναν ανεμιστήρα εναλλασσόμενου ρεύματος (AC).

Ο Ανεμιστήρας Οροφής “Whitehaven DC NL” από την Lucci Air με τηλεχειρισμό και 6 ταχύτητες. Είναι κατασκευασμένος από ανθεκτικό πλαστικό ABS διαθέτει μοτέρ συνεχούς ρεύματος (DC) που χρησιμοποιεί περίπου 40% λιγότερη ηλεκτρική ενέργεια ενώ παράγει την ίδια ροή αέρα συγκριτικά με έναν ανεμιστήρα εναλλασσόμενου ρεύματος (AC).
Επίσης διαθέτει χειμερινή λειτουργία αντίστροφης κατεύθυνσης πτερυγίων, επιφέρει εξοικονόμηση ενέργειας κατεβάζοντας την συσσωρευμένη θερμότητα από την οροφή προς το κατώτερο επίπεδο του χώρου.
| brand | Lucci Air |
|---|---|
| διάμετρος (cm) | 142cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 21-37m2 |
| χρώμα | Brushed Chrome, Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα κορμού | Brushed Chrome, Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Brushed Chrome, Λευκό, Μαύρο |
| φωτισμός | Όχι |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| τύπος λαμπτήρα | N/A |
| dimmable | Όχι |
| διακόπτης τοίχου | Όχι |
| ασύρματο χειριστήριο | Ναι |
| ταχύτητες | 6 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 50/75/97/120/145/169 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 200 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | N/A |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| ύψος (οροφή έως φωτιστικό) | N/A |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 30cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 15º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | DC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 35W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Προαιρετικά |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| τροφοδοσία (Ph – V – Hz) | 1-220~240V-50 |
| βάρος (kg) | 4.4 |
| μικτό βάρος (kg) | 6.2 |
| διαστάσεις συσκευασίας (mm) | 708X285X290 |
| εγγύηση | 2 Έτη |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.