
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων

Διώξτε άμεσα την υγρασία από τον χώρο σας επιλέγοντας τον κατάλληλο αφυγραντήρα
239.00€
Αφυγραντήρας MDDF-20DEN7 WiFi της εταιρείας Midea με δυνατότητα αφύγρανσης 20L/24h, χαμηλό θόρυβο και χρυσή υδρόφιλη επίστρωση τεχνολογίας Golden Fin και αποσυγκέντρωση του νερού και των σωματιδίων. Οι χρήστες που τον έχουν αγοράσει τον ξεχωρίζουν κυρίως γιατί κατεβάζει την υγρασία στα επιθυμητά επίπεδα και η κατασκευή του είναι ποιοτική.
Αφυγραντήρας MDDF-20DEN7 WiFi της εταιρείας Midea με δυνατότητα αφύγρανσης 20L/24h, χαμηλό θόρυβο και χρυσή υδρόφιλη επίστρωση τεχνολογίας Golden Fin και αποσυγκέντρωση του νερού και των σωματιδίων.
Οι χρήστες που τον έχουν αγοράσει τον ξεχωρίζουν κυρίως γιατί κατεβάζει την υγρασία στα επιθυμητά επίπεδα και η κατασκευή του είναι ποιοτική.
Ενεργοποιείστε τον αφυγραντήρα σας και ρυθμίστε τη λειτουργία του εύκολα μέσω της εφαρμογής Midea Air από τις smart συσκευές (κινητό και tablet).

Όταν επιλέξετε τη λειτουργία γρήγορου στεγνώματος των ρούχων, ο αφυγραντήρας λειτουργεί συνεχόμενα και σε υψηλή ταχύτητα (Turbo Mode) για 2 ώρες.
Στη συνέχεια, η συσκευή θα προχωρήσει σε έλεγχο του επιπέδου υγρασίας του χώρου και αν το ποσοστό είναι κάτω από 45%, θα δώσει εντολή στον ανεμιστήρα να λειτουργήσει για τις επόμενες 2 ώρες, ολοκληρώνοντας το στέγνωμα.
Για καλύτερη απόδοση, ο αφυγραντήρας θα πρέπει να βρίσκεται σε μια απόσταση από τα ρούχα, όχι μεγαλύτερη των 50εκ.

Κατά τη λειτουργία της έξυπνης αφύγρανσης η συσκευή ελέγχει και ρυθμίζει αυτόματα την υγρασία, σε ένα εύρος άνεσης μεταξύ 45%-55%, ανάλογα με τη θερμοκρασία του δωματίου, εξασφαλίζοντας χαμηλότερη κατανάλωση και εξοικονόμηση ενέργειας.
Όταν ο χρήστης έχει επιλέξει τη λειτουργία έξυπνης αφύγρανσης (SMD), η χειροκίνητη ρύθμιση είναι απενεργοποιημένη.

Το Φίλτρο Bio HEPA διασφαλίζει την καθαρή ατμόσφαιρα στον χώρο σας, αφού συμβάλλει δραστικά στην απομάκρυνση των αιωρούμενων σωματιδίων και των βακτηρίων, μειώνοντας την πιθανότητα εμφάνισης αλλεργιών και ασθενειών.

Η προστασία πτερυγίων Golden Fin είναι μια υδροφυλλική επικάλυψη που αποτρέπει την ανάπτυξη και διασπορά των βακτηριδίων από τις επιφάνειες του εξωτερικού στοιχείου, βελτιώνοντας τα χαρακτηριστικά διάδοσης της θερμότητας και μειώνοντας το χρόνο της απόψυξης.
Η μοναδική αντιδιαβρωτική χρυσή προστασία της επιφάνειας των αλουμινένιων πτερυγίων τα καθιστά ανθεκτικά σε διαβρωτικούς παράγοντες.

Αν η λειτουργία της συσκευής σταματήσει ξαφνικά λόγω διακοπής ρεύματος, ο αφυγραντήρας θα ξεκινήσει αυτόματα να επεναλειτουργεί με τις προηγούμενες ρυθμίσεις μόλις η παροχή του ρεύματος αποκατασταθεί.

Όταν το δοχείο γεμίσει, ο διακόπτης της υπερχείλισης θα απενεργοποιήσει αμέσως τη συσκευή, για να μη ξεχειλίσει το νερό στο δοχείο.

Ο χρονοδιακόπτης μπορεί να ρυθμίσει την ενεργοποίηση και την απενεργοποίηση της συσκευής οποιαδήποτε στιγμή μέσα σε μια χρονική περίοδο 24 ωρών.

| Διαστάσεις | 24.5 × 35 × 51 cm |
|---|---|
| brand | Midea |
| ικανότητα αφύγρανσης | 20 lt/ημέρα |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 280W |
| επίπεδο θορύβου | 46 dB |
| χωρητικότητα δοχείου νερού | 3 lt |
| τεχνολογία αφύγρανσης | με Συμπιεστή |
| χρώμα | Λευκό |
| ιονιστής | Όχι |
| σύνδεση αποχέτευσης | Όχι |
| χρονοδιακόπτης | Ναι |
| αυτόματη επανεκκίνηση | Ναι |
| wi-fi | Ναι |
| στέγνωμα ρούχων | Ναι |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Reviews
There are no reviews yet.