No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων

Διώξτε άμεσα την υγρασία από τον χώρο σας επιλέγοντας τον κατάλληλο αφυγραντήρα
150.00€ Original price was: 150.00€.140.00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 140.00€.
Ο αφυγραντήρας Elite D-12 της εταιρείας TCL έχει την ικανότητα να απορροφήσει 12 λίτρα νερού μέσα σε 24 ώρες. Είναι κατάλληλος για ενιαίους χώρους έως και 48m², ώστε να διατηρεί την υγρασία του χώρου σε φυσιολογικά επίπεδα.

Η ιδανική ατμόσφαιρα επιτυγχάνεται πλέον μόνο με το πάτημα ενός κουμπιού! Επιλέξτε τις ιδανικές ρυθμίσεις που επιθυμείτε εύκολα και απλά με τη βοήθεια της καλαίσθητης οθόνης αφής.
Ακόμα και μετά από μια πιθανή διακοπή του ρεύματος ο αφυγραντήρας θα συνεχίσει αυτόματα να λειτουργεί με τις ίδιες ρυθμίσεις που είχατε εφαρμόσει και πριν τη διακοπή, αμέσως μόλις επανέρθει το ρεύμα.
Η λειτουργία στεγνώματος ρούχων προλαμβάνει την εμφάνιση υπερβολικής υγρασίας στο δωμάτιο που βρίσκονται, επιτρέποντάς τους να στεγνώσουν γρηγορότερα και χωρίς να επιβαρύνουν την ατμόσφαιρα του σπιτιού.

Το πιστοποιημένο βάσει Ευρωπαϊκών προδιαγραφών φίλτρο HEPA, κατακρατά περισσότερο από το 99.9% των βλαβερών σωματιδίων του αέρα, ώστε να απολαμβάνετε μια ατμόσφαιρα καθαρή, χωρίς αλλεργιογόνα, μούχλα, γύρη, σκόνη και ακάρεα. Ιδανικός για άτομα με άσθμα ή ευαισθησία στα αλλεργιογόνα. Το Φίλτρο Ενεργού άνθρακα με την εξαιρετικά μεγάλη επιφάνεια απορρόφησης, δρα καταλυτικά στη συγκράτηση δυσάρεστων οσμών και σε συνδυασμό με το φίλτρο HEPA σας χαρίζει την καθαρότερη δυνατή ατμόσφαιρα.
Με το νέο φιλικό προς το περιβάλλον ψυκτικό υγρό R290.

| Βάρος | 10.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 260 × 250 × 390 cm |
| brand | TCL |
| ικανότητα αφύγρανσης | 12 lt/ημέρα |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 216W |
| επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| χωρητικότητα δοχείου νερού | 2,2 lt |
| τεχνολογία αφύγρανσης | με Συμπιεστή |
| χρώμα | Λευκό |
| ιονιστής | Όχι |
| σύνδεση αποχέτευσης | Ναι |
| χρονοδιακόπτης | Ναι |
| αυτόματη επανεκκίνηση | Ναι |
| wi-fi | Όχι |
| στέγνωμα ρούχων | Ναι |

Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Reviews
There are no reviews yet.