No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
269.00€
Ανεμιστήρας Οροφής “Mariner NL” από την Lucci Air με μοντέρνο σχήμα, σε λευκό χρώμα ο οποίος είναι κατάλληλος για εξωτερική χρήση χάρη στα πτερύγια από ABS που διαθέτει.

Εξαντλημένο
ΣύγκρισηΑνεμιστήρας Οροφής “Mariner NL” από την Lucci Air με μοντέρνο σχήμα, σε λευκό χρώμα ο οποίος είναι κατάλληλος για εξωτερική χρήση χάρη στα πτερύγια από ABS που διαθέτει.
| brand | Lucci Air |
|---|---|
| διάμετρος (cm) | 142cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 21-37m2 |
| χρώμα | Λευκό |
| χρώμα κορμού | Λευκό |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό |
| φωτισμός | Όχι |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| τύπος λαμπτήρα | N/A |
| dimmable | Όχι |
| διακόπτης τοίχου | N/A |
| ασύρματο χειριστήριο | Προαιρετικό |
| ταχύτητες | 3 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | N/A |
| παροχή αέρα (m3/min) | 187 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | N/A |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| ύψος (οροφή έως φωτιστικό) | 33.5cm |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 33.5cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 18º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | AC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 74W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Όχι |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| τροφοδοσία (Ph – V – Hz) | 1-220~240V-50 |
| βάρος (kg) | 6.9 |
| μικτό βάρος (kg) | 7.6 |
| διαστάσεις συσκευασίας (mm) | 695X365X265 |
| εγγύηση | 2 Έτη |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.