No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
459.00€
Ο απορροφητήρας Strong Cement 60 της εταιρείας Davoline, ενεργειακής κλάσης A, τοποθετείται στον τοίχο. Είναι σχεδιασμένος με ένα διακοσμητικό που καλύπτει τη σωλήνα εξαγωγής αέρα και μοιάζει με καμινάδα. Θεωρείται αθόρυβος, καθώς στη μέγιστη λειτουργία δεν ξεπερνά τα 60 decibel (συζήτηση μεταξύ 2 ανθρώπων σε φυσιολογικό τόνο).
Ο απορροφητήρας Strong Cement 60 της εταιρείας Davoline, ενεργειακής κλάσης A, τοποθετείται στον τοίχο. Είναι σχεδιασμένος με ένα διακοσμητικό που καλύπτει τη σωλήνα εξαγωγής αέρα και μοιάζει με καμινάδα. Θεωρείται αθόρυβος, καθώς στη μέγιστη λειτουργία δεν ξεπερνά τα 60 decibel (συζήτηση μεταξύ 2 ανθρώπων σε φυσιολογικό τόνο).
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 560 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 19 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα). Επιπλέον διαθέτει και λειτουργία αυξημένης έντασης στα 744 m³/h για σύντομο χρονικό διάστημα, ιδιαίτερα χρήσιμη για την αντιμετώπιση οσμών κατά το τηγάνισμα και το ψήσιμο στο grill.
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας είτε εξάγεται μέσω σωλήνα είτε ανακυκλώνεται στον απορροφητήρα. Για τη λειτουργία με εξαγωγή αέρα χρειάζεται να εγκατασταθεί σωλήνας που θα βγάζει τον αέρα έξω από την κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι. Επιπλέον δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση.
| Διαστάσεις | 39.4 × 59.6 × 108.2 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Καμινάδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 744m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 60 cm |
| ενεργειακή κλάση | A |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 57 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | A |
| Απόδοση Φωτισμού | C |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 59 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.