No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων

Διώξτε άμεσα την υγρασία από τον χώρο σας επιλέγοντας τον κατάλληλο αφυγραντήρα
199.00€
Ο απορροφητήρας Ecoglass 90 της εταιρείας Davoline τοποθετείται στον τοίχο. Είναι σχεδιασμένος με ένα διακοσμητικό που καλύπτει τη σωλήνα εξαγωγής αέρα και μοιάζει με καμινάδα.
Εξαντλημένο
ΣύγκρισηΟ απορροφητήρας Ecoglass 90 της εταιρείας Davoline τοποθετείται στον τοίχο. Είναι σχεδιασμένος με ένα διακοσμητικό που καλύπτει τη σωλήνα εξαγωγής αέρα και μοιάζει με καμινάδα.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 253 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 8 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας είτε εξάγεται μέσω σωλήνα είτε ανακυκλώνεται στον απορροφητήρα. Για τη λειτουργία με εξαγωγή αέρα χρειάζεται να εγκατασταθεί σωλήνας που θα βγάζει τον αέρα έξω από την κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι, ενώ δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση. Επιπλέον δέχεται και φίλτρα άνθρακα, τα οποία είναι απαραίτητα για τη λειτουργία με ανακύκλωση αέρα. Τα φίλτρα άνθρακα δεν πλένονται και προτείνεται η αντικατάστασή τους κάθε 4-6 μήνες.
| Διαστάσεις | 52-90.5 × 89.8 × 45 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Καμινάδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 253 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά, Άνθρακα (προαιρετικά) |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 90 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 100 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | F |
| Απόδοση Φωτισμού | G |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 61 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Reviews
There are no reviews yet.