No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
679.00€
Ο απορροφητήρας Flow της εταιρείας Davoline, ενεργειακής κλάσης A, κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο. Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 733 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Ο απορροφητήρας Flow της εταιρείας Davoline, ενεργειακής κλάσης A, κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο. Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 733 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
| Διαστάσεις | 54 × 89.6 × 53-98.5 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Νησίδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 733 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Πλάτος | 90 cm |
| ενεργειακή κλάση | A |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 54 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | A |
| Απόδοση Φωτισμού | D |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 63 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.