- Μέγιστη απορρόφηση IEC (m3/ώρα): 593
- Εντατική χρήση boost IEC (m3/ώρα): 734
- Επίπεδα θορύβου: 42-63
- Πίνακας ελέγχου: Γυάλινο πάνελ χειρισμού και στις δυο πλευρές
- Φωτισμός: 4×1.5 W Spot LED
- Φίλτρα: Πολυεπίπεδα μεταλλικά φίλτρα 5 επιπέδων
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
Από: 679.00€
Ο απορροφητήρας Regal της εταιρείας Davoline, διαθέτει πολυεπίπεδα μεταλλικά φίλτρα 5 επιπέδων για εξαιρετικά υψηλή συγκράτηση υδρατμών & λίπους καθώς και διπλό πάνελ χειρισμού και από τις δυο πλευρές της νησίδας για εύκολη χρήση.
Ο απορροφητήρας Regal της εταιρείας Davoline, διαθέτει πολυεπίπεδα μεταλλικά φίλτρα 5 επιπέδων για εξαιρετικά υψηλή συγκράτηση υδρατμών & λίπους καθώς και διπλό πάνελ χειρισμού και από τις δυο πλευρές της νησίδας για εύκολη χρήση.
Το προϊόν είναι εξοπλισμένο με σύστημα φωτισμού LED (Light Emitting Diode).
| Διαστάσεις | 66 × 90 × 97.5 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Νησίδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 734 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 90 cm |
| ενεργειακή κλάση | A |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 50 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | A |
| Απόδοση Φωτισμού | A |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.