No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
649.00€
Ο απορροφητήρας Slim Island της εταιρείας Davoline κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 593 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Εξαντλημένο
ΣύγκρισηΟ απορροφητήρας Slim Island της εταιρείας Davoline κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 593 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας είτε εξάγεται μέσω σωλήνα είτε ανακυκλώνεται στον απορροφητήρα. Για τη λειτουργία με εξαγωγή αέρα χρειάζεται να εγκατασταθεί σωλήνας που θα βγάζει τον αέρα έξω από την κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι, ενώ δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση. Επιπλέον δέχεται και φίλτρα άνθρακα, τα οποία είναι απαραίτητα για τη λειτουργία με ανακύκλωση αέρα. Τα φίλτρα άνθρακα δεν πλένονται και προτείνεται η αντικατάστασή τους κάθε 4-6 μήνες.
| Διαστάσεις | 66 × 90 × 50-95.5 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Νησίδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 593 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά, Άνθρακα (προαιρετικά) |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 90 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 142 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | C |
| Απόδοση Φωτισμού | G |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | C |
| επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.