No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
529.00€
Ο απορροφητήρας Tau Island της εταιρείας Davoline, ενεργειακής κλάσης A, κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο.
Ο απορροφητήρας Tau Island της εταιρείας Davoline, ενεργειακής κλάσης A, κρέμεται από την οροφή, αντί να στηρίζεται στον τοίχο.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 575 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 20 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα). Επιπλέον διαθέτει και λειτουργία αυξημένης έντασης στα 765 m³/h για σύντομο χρονικό διάστημα, ιδιαίτερα χρήσιμη για την αντιμετώπιση οσμών κατά το τηγάνισμα και το ψήσιμο στο grill.
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας είτε εξάγεται μέσω σωλήνα είτε ανακυκλώνεται στον απορροφητήρα. Για τη λειτουργία με εξαγωγή αέρα χρειάζεται να εγκατασταθεί σωλήνας που θα βγάζει τον αέρα έξω από την κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι. Επιπλέον δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση.
| Διαστάσεις | 66.1 × 90 × 52-97.5 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Νησίδα |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 765m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 90 cm |
| ενεργειακή κλάση | A |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 50 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | A |
| Απόδοση Φωτισμού | A |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 62 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.