No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
49.00€
Φωτιστικό τύπου πλαφονιέρας για τους ανεμιστήρες οροφής “Airfusion Climate III DC” της Lucci Air. Δώστε φωτισμό στον αγαπημένο σας ανεμιστήρα.
| brand | Lucci Air |
|---|---|
| διάμετρος (cm) | 22.6cm |
| ύψος (cm) | 4.8cm |
| χρώμα | Bronze, Λευκό, Μαύρο |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| τύπος λαμπτήρα | GX53 1100 Lumens 3000K Warm White |
| dimmable | Ναι, μέσω του τηλεχειριστήριου |
| εγγύηση | 2 Έτη |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.