No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
229.00€
Ο απορροφητήρας Elica CIAK GR/A/60 της εταιρείας Elica είναι εντοιχιζόμενος. Τοποθετείται σε ντουλάπια με τέτοιο τρόπο, ώστε να είναι ορατή μόνο η κάτω επιφάνειά του. Θεωρείται αθόρυβος, καθώς στη μέγιστη λειτουργία δεν ξεπερνά τα 60 decibel. Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 225 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 7 τετραγωνικά μέτρα.
Ο απορροφητήρας Elica CIAK GR/A/60 της εταιρείας Elica είναι εντοιχιζόμενος. Τοποθετείται σε ντουλάπια με τέτοιο τρόπο, ώστε να είναι ορατή μόνο η κάτω επιφάνειά του. Θεωρείται αθόρυβος, καθώς στη μέγιστη λειτουργία δεν ξεπερνά τα 60 decibel. Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 225 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 7 τετραγωνικά μέτρα.
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας εξάγεται από το σπίτι μέσω ενός σωλήνα καθαρίζοντας την ατμόσφαιρα στην κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι.
Επιπλέον δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση.
| Διαστάσεις | 28-33 × 56.4 × 23.7 cm |
|---|---|
| brand | Elica |
| Τοποθέτηση | Εντοιχιζόμενος |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 225 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Γκρι |
| Πλάτος | 60 cm |
| ενεργειακή κλάση | C |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 49 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | E |
| Απόδοση Φωτισμού | B |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 55 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.