No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
569.00€
Ανεμιστήρας Οροφής ” Airfusion Akmani DC” από την Lucci Air, με απαράμιλλο design, μοτέρ DC και διάμετρο 152cm. Διατίθεται σε ματ χρώμιο με ξύλινα πτερύγια χρώματος teak και πλήρη τηλεχειρισμό 6 ταχυτήτων. Προσαρμόζεται φωτιστικό (δεν περιλαμβάνεται).

Ανεμιστήρας Οροφής “Airfusion Akmani DC” από την Lucci Air, με απαράμιλλο design, μοτέρ DC και διάμετρο 152cm. Διατίθεται σε ματ χρώμιο με ξύλινα πτερύγια χρώματος teak και πλήρη τηλεχειρισμό 6 ταχυτήτων. Προσαρμόζεται φωτιστικό (δεν περιλαμβάνεται).
Έως 40% λιγότερη κατανάλωση ενέργειας με τεχνολογία συνεχούς ρεύματος DC χρησιμοποιώντας περίπου 40% λιγότερη ηλεκτρική ενέργεια ενώ παράγει την ίδια ροή αέρα συγκριτικά με έναν ανεμιστήρα εναλλασσόμενου ρεύματος (AC).
O DC κινητήρας στον ανεμιστήρα οροφής προσφέρει τη δυνατότητα χαμηλής ταχύτητας περιστροφής η οποία σε συνδυασμό με τη χειμερινή λειτουργία αντίστροφης κατεύθυνσης πτερυγίων, επιφέρει εξοικονόμηση ενέργειας κατεβάζοντας την συσσωρευμένη θερμότητα από την οροφή προς το κατώτερο επίπεδο του χώρου
Η τεχνική αυτή στον Ανεμιστήρας Οροφής Airfusion Akmani DC από την Lucci Air, επιτυγχάνει καλύτερη ομοιομορφία στην κατανομή της θερμότητας του αέρα και κατά συνέπεια της ρύθμισης του θερμοστάτη έως και δύο βαθμούς Κελσίου χαμηλότερα με αποτέλεσμα την περαιτέρω οικονομία στο κόστος θέρμανσης χωρίς να μειώνεται το επίπεδο άνεσης.
| brand | Lucci Air |
|---|---|
| διάμετρος (cm) | 152cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 37-45m2 |
| χρώμα | Καφέ, Μπρονζέ/ KOA |
| χρώμα κορμού | Ασημί, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Dark Koa, Καφέ |
| φωτισμός | Όχι |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| τύπος λαμπτήρα | N/A |
| dimmable | N/A |
| διακόπτης τοίχου | N/A |
| τηλεχειρισμός | Με τηλεχειρισμό |
| ασύρματο χειριστήριο | Ναι |
| ταχύτητες | 6 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 40/70/95/125/150/175 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 223 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | N/A |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | Ξύλινα |
| ύψος (οροφή έως φωτιστικό) | N/A |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 30cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 20º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | DC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 36W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Προαιρετικά |
| εξωτερική χρήση | Όχι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| τροφοδοσία (Ph – V – Hz) | 1-220~240V-50 |
| βάρος (kg) | 6 |
| μικτό βάρος (kg) | 7.8 |
| διαστάσεις συσκευασίας (mm) | 775X320X220 |
| εγγύηση | 2 Έτη |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.