No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
175.00€
Ο απορροφητήρας AEOLOS 060S της εταιρείας Davoline προσφέρει άψογη ενσωμάτωση στον χώρο σας, συνδυάζοντας εξαιρετική απόδοση και λειτουργικότητα. Με ολική απορρόφηση 512m³/h, απομακρύνει αποτελεσματικά ατμούς και οσμές, διατηρώντας την κουζίνα σας καθαρή και φρέσκια. Η ετήσια κατανάλωση ενέργειας των 62,6 kWh τον καθιστά εξαιρετικά αποδοτικό, παρέχοντας υψηλή απόδοση με χαμηλή ενεργειακή κατανάλωση. Είναι η ιδανική επιλογή για εκείνους που αναζητούν οικονομία και αποτελεσματικότητα στην κουζίνα τους!
Ο απορροφητήρας AEOLOS 060S της εταιρείας Davoline προσφέρει άψογη ενσωμάτωση στον χώρο σας, συνδυάζοντας εξαιρετική απόδοση και λειτουργικότητα. Με ολική απορρόφηση 512m³/h, απομακρύνει αποτελεσματικά ατμούς και οσμές, διατηρώντας την κουζίνα σας καθαρή και φρέσκια. Η ετήσια κατανάλωση ενέργειας των 62,6 kWh τον καθιστά εξαιρετικά αποδοτικό, παρέχοντας υψηλή απόδοση με χαμηλή ενεργειακή κατανάλωση. Είναι η ιδανική επιλογή για εκείνους που αναζητούν οικονομία και αποτελεσματικότητα στην κουζίνα τους!
Συνδυάζει εξαιρετική απόδοση και χαμηλή ενεργειακή κατανάλωση, με ολική απορρόφηση 512m³/h που εξασφαλίζει άμεση και αποτελεσματική απομάκρυνση ατμών και οσμών από την κουζίνα σας. Η ετήσια κατανάλωση ενέργειας περιορίζεται στα 62,6 kWh, κάνοντάς τον ιδιαίτερα αποδοτικό και φιλικό προς το περιβάλλον. Ο κρυφός του σχεδιασμός επιτρέπει την άψογη ενσωμάτωσή του στον χώρο σας, προσφέροντας μια κομψή και αρμονική εικόνα. Η εγκατάσταση είναι εύκολη και χωρίς δυσκολίες, ενώ η 3ετής εγγύηση σας εξασφαλίζει μακροχρόνια αξιοπιστία και άνεση.
Απόλυτη ενσωμάτωση
Ανακαλύψτε τον απόλυτο απορροφητήρα που θα περάσει απαρατήρητος στην κουζίνα σας! Με την κρυφή σχεδίαση του, ο απορροφητήρας παραμένει αόρατος, εξασφαλίζοντας ότι το design της κουζίνας σας παραμένει αναλλοίωτο. Απολαύστε απόλυτη λειτουργικότητα χωρίς να θυσιάσετε την αισθητική του χώρου σας. Εύκολη προσαρμογή σε κάθε κουζίνα, ιδανικός για να προσφέρει καθαρό αέρα χωρίς να επηρεάζει το ύφος και τη διαρρύθμιση της κουζίνας σας.
Απορρόφηση
Εύκολη εγκατάσταση
| Διαστάσεις | 28.2 × 52.2 × 28.4 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Πτυσσόμενος |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 512 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 52 cm |
| ενεργειακή κλάση | D |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 63 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | E |
| Απόδοση Φωτισμού | A |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | F |
| επίπεδο θορύβου | 66 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.