No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
139.00€
Ο απορροφητήρας GP Plus της εταιρείας Davoline τοποθετείται σε ντουλάπι και σύρεται μόνο το μέρος του απορροφητήρα που περιέχει τα φίλτρα.
Ο απορροφητήρας GP Plus της εταιρείας Davoline τοποθετείται σε ντουλάπι και σύρεται μόνο το μέρος του απορροφητήρα που περιέχει τα φίλτρα.
Η μέγιστη απορροφητική ισχύς είναι 533 m³/h, η οποία μπορεί να καλύψει ικανοποιητικά χώρους έως και 18 τετραγωνικά μέτρα (με ύψος 2,85 μέτρα).
Ο αέρας που τραβάει ο απορροφητήρας εξάγεται από το σπίτι μέσω ενός σωλήνα καθαρίζοντας την ατμόσφαιρα στην κουζίνα. Δέχεται μεταλλικά φίλτρα, τα οποία αφαιρούνται και πλένονται στο πλυντήριο πιάτων ή στο χέρι. Επιπλέον δεν χρειάζονται συχνή αντικατάσταση.
Χαρακτηριστικά:
| Διαστάσεις | 28 × 59.8 × 29 cm |
|---|---|
| brand | Davoline |
| Τοποθέτηση | Εντοιχιζόμενος, Συρόμενος |
| αριθμός μοτέρ | 1 |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 533 m³/h |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή |
| χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 60 cm |
| ενεργειακή κλάση | C |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 59 kWh/y |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | C |
| Απόδοση Φωτισμού | A |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | D |
| επίπεδο θορύβου | 64 dB |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.