No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
109.00€
Ανεμιστήρας Οροφής “Airfusion Quest II NL” από την Lucci Air με διάμετρο 132cm και 4 ξύλινα πτερύγια διπλού χρώματος σε λευκό και δρυς με λευκό βερνίκι. Τοποθετείται σε εσωτερικούς χώρους και διαθέτει διακόπτη τοίχου (δέχεται τηλεχειριστήριο προαιρετικά).
Εξαντλημένο
ΣύγκρισηΑνεμιστήρας Οροφής “Airfusion Quest II NL” από την Lucci Air με διάμετρο 132cm και 4 ξύλινα πτερύγια διπλού χρώματος σε λευκό και δρυς με λευκό βερνίκι. Τοποθετείται σε εσωτερικούς χώρους και διαθέτει διακόπτη τοίχου (δέχεται τηλεχειριστήριο προαιρετικά).
| Βάρος | 5.62 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 625 × 280 × 255 cm |
| brand | Lucci Air |
| διάμετρος (cm) | 132cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 13-21m2 |
| χρώμα | Λευκό |
| χρώμα κορμού | Λευκό |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό/Δρυς με λευκό βερνίκι |
| φωτισμός | Όχι |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| τύπος λαμπτήρα | N/A |
| dimmable | N/A |
| διακόπτης τοίχου | N/A |
| τηλεχειρισμός | Με τηλεχειρισμό |
| ασύρματο χειριστήριο | Προαιρετικό |
| ταχύτητες | 3 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 90/130/220 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 193.5 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | N/A |
| αριθμός πτερυγίων | 4 |
| τύπος πτερυγίων | Κόντρα πλακέ θαλάσσης |
| ύψος (οροφή έως φωτιστικό) | N/A |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 30cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 25º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | AC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 75W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Προαιρετικά |
| εξωτερική χρήση | Σε στεγασμένο χώρο |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| τροφοδοσία (Ph – V – Hz) | 1-220~240V-50 |
| μικτό βάρος (kg) | 6.65 |
| εγγύηση | 2 Έτη |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.