No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
129.00€
Οι ανεμιστήρες οροφής “Calypso” της Bayside χαρακτηρίζονται από καθαρές γραμμές και απλότητα, διατίθενται σε δύο χρώματα μαύρο και άσπρο, με φως ή χωρίς. Διαθέτουν πτερύγια ABS και είναι κατάλληλοι για εξωτερική χρήση.

Οι ανεμιστήρες οροφής “Calypso” της Bayside χαρακτηρίζονται από καθαρές γραμμές και απλότητα, διατίθενται σε δύο χρώματα μαύρο και άσπρο, με φως ή χωρίς. Διαθέτουν πτερύγια ABS και είναι κατάλληλοι για εξωτερική χρήση.
| brand | Bayside |
|---|---|
| διάμετρος (cm) | 122cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 13-21m2 |
| χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα κορμού | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό, Μαύρο |
| φωτισμός | Όχι |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| τύπος λαμπτήρα | N/A |
| dimmable | N/A |
| διακόπτης τοίχου | Ναι |
| ασύρματο χειριστήριο | Προαιρετικό |
| ταχύτητες | 3 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 220 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 170 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | Ναι (σε συνδυασμό με ασύρματο χεριστήριο LCD) |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| ύψος (οροφή έως φωτιστικό) | 31cm |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 30cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 18º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | AC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 45W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Προαιρετικά |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| τροφοδοσία (Ph – V – Hz) | 1-220~240V-50 |
| βάρος (kg) | 4 |
| μικτό βάρος (kg) | 4.6 |
| εγγύηση | 2 Έτη |
| διαστάσεις συσκευασίας (mm) | 575X240X220 |
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.