No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
349.00€
Ανεμιστήρας Οροφής “Array” από την Lucci Air συνδυάζει κομψό design και ισχυρή απόδοση, προσφέροντας δροσιά και άνεση στον χώρο σας. Με διάμετρο 137 εκ., διαθέτει 3 μοντέρνα πτερύγια, κατασκευασμένα για αθόρυβη λειτουργία και βέλτιστη κυκλοφορία αέρα. Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο, επιτρέποντάς σας να ρυθμίσετε την ταχύτητα και τη λειτουργία με ευκολία.

Ανεμιστήρας Οροφής “Array” από την Lucci Air συνδυάζει κομψό design και ισχυρή απόδοση, προσφέροντας δροσιά και άνεση στον χώρο σας. Με διάμετρο 137 εκ., διαθέτει 3 μοντέρνα πτερύγια, κατασκευασμένα για αθόρυβη λειτουργία και βέλτιστη κυκλοφορία αέρα. Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο, επιτρέποντάς σας να ρυθμίσετε την ταχύτητα και τη λειτουργία με ευκολία.

Κατάλληλοι για ημιυπαίθριους ή εξωτερικούς – παραθαλάσσιους χώρους, με την προϋπόθεση ότι ο ανεμιστήρας βρίσκεται υπό πλήρη κάλυψη και περιβάλλεται από τουλάχιστον 1 τοίχο.
Μοτέρ DC
Οι ανεμιστήρες οροφής με μοτέρ τεχνολογίας DC αποτελούν την πλέον αποδοτική ενεργειακά επιλογή. Η αθόρυβη λειτουργία του μοτέρ εξασφαλίζει ιδανικές συνθήκες άνεσης, ενώ η εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση ρεύματος συμβάλλει στην οικονομία. Χάρη στις ρυθμιζόμενες ταχύτητες, μπορείτε να απολαμβάνετε από απαλό αεράκι μέχρι έντονη κυκλοφορία αέρα, σε οποιονδήποτε εσωτερικό χώρο – ακόμη και στο υπνοδωμάτιο.

Ο ανεμιστήρας οροφής διαθέτει έξι επίπεδα ταχύτητας, ώστε να προσαρμόζετε τη ροή αέρα στις προτιμήσεις σας. Από ένα διακριτικό αεράκι σε ήρεμες στιγμές, έως ισχυρή δροσιά τις θερμότερες μέρες, έχετε πάντα τον πλήρη έλεγχο της ατμόσφαιρας στον χώρο σας.

Αναβαθμίστε τον χώρο σας με φωτισμό που προσαρμόζεται στις ανάγκες σας! Το ενσωματωμένο LED διαθέτει έξυπνη λειτουργία 3 επιπέδων φωτεινότητας, την οποία ελέγχετε απλά μέσω του διακόπτη ON/OFF.
Ξεκινά με 100% ένταση φωτισμού. Πατήστε τον διακόπτη ON και στη συνέχεια OFF μέσα σε 5 δευτερόλεπτα για να μειώσετε τη φωτεινότητα:
100% → 50% → 20% → και ξανά 100%
Θέλετε να επιστρέψετε στο μέγιστο φως ανά πάσα στιγμή; Απλώς απενεργοποιήστε το φωτιστικό, περιμένετε 5 δευτερόλεπτα και ενεργοποιήστε το ξανά. Η ένταση επανέρχεται αυτόματα στο 100%.
Ιδανικό για κάθε στιγμή της ημέρας – από έντονο φωτισμό έως απαλό και χαλαρωτικό.
Με χειριστήριοΑποκτήστε απόλυτη ελευθερία κινήσεων, ρυθμίζοντας όλες τις λειτουργίες του ανεμιστήρα χωρίς να χρειαστεί να σηκωθείτε. Επιλέξτε ταχύτητα, ενεργοποιήστε/απενεργοποιήστε τον φωτισμό (εφόσον υπάρχει) και απολαύστε την άνεση που προσφέρει ο απομακρυσμένος έλεγχος.
| Βάρος | 6.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 137 × 23.5 × 22.5 cm |
| brand | Lucci Air |
| διάμετρος (cm) | 137cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 21-37m2 |
| χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα κορμού | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό, Μαύρο |
| φωτισμός | Ναι |
| περιέχει λαμπτήρα | Ναι |
| τύπος λαμπτήρα | GX53 |
| διακόπτης τοίχου | Προαιρετικά |
| ασύρματο χειριστήριο | Ναι |
| ταχύτητες | 6 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 208/175/153/126/104/85 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 155 |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 0° |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | DC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 35W |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| εγγύηση | 5 Έτη |
Πατήστε εδώ για να δείτε τις οδηγίες χρήσης.
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.