No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
129.00€
Ανεμιστήρας Οροφής “Rafale” από την Bayside με διάμετρο 122 εκ. σε μαύρο χρώμα, με 3 μοντέρνα πτερύγια και αθόρυβο μοτέρ τεχνολογίας DC για εξαιρετική απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.

Ανεμιστήρας Οροφής “Rafale” από την Bayside με διάμετρο 122 εκ. σε μαύρο χρώμα, με 3 μοντέρνα πτερύγια και αθόρυβο μοτέρ τεχνολογίας DC για εξαιρετική απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.

Κατάλληλοι για χρήση και εγκατάσταση μόνο σε εσωτερικούς ή ημιυπαίθριους χώρους. Προϋποθέσεις εγκατάστασης είναι ότι ο ανεμιστήρας είναι πλήρως προστατευμένος από νερό, σκόνη, άνεμο, αλάτι. Βρίσκεται εγκατεστημένος σε στεγασμένο χώρο και περιβάλλεται από 2 τοίχους τουλάχιστον.

Οι ανεμιστήρες οροφής με μοτέρ τεχνολογίας DC αποτελούν την πλέον αποδοτική ενεργειακά επιλογή. Η αθόρυβη λειτουργία του μοτέρ εξασφαλίζει ιδανικές συνθήκες άνεσης, ενώ η εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση ρεύματος συμβάλλει στην οικονομία. Χάρη στις ρυθμιζόμενες ταχύτητες, μπορείτε να απολαμβάνετε από απαλό αεράκι μέχρι έντονη κυκλοφορία αέρα, σε οποιονδήποτε εσωτερικό χώρο – ακόμη και στο υπνοδωμάτιο.

Ο ανεμιστήρας οροφής διαθέτει οχτώ επίπεδα ταχύτητας, ώστε να προσαρμόζετε τη ροή αέρα στις προτιμήσεις σας. Από ένα διακριτικό αεράκι σε ήρεμες στιγμές, έως ισχυρή δροσιά τις θερμότερες μέρες, έχετε πάντα τον πλήρη έλεγχο της ατμόσφαιρας στον χώρο σας.

Αποκτήστε απόλυτη ελευθερία κινήσεων, ρυθμίζοντας όλες τις λειτουργίες του ανεμιστήρα χωρίς να χρειαστεί να σηκωθείτε. Επιλέξτε ταχύτητα, ενεργοποιήστε/απενεργοποιήστε τον φωτισμό (εφόσον υπάρχει) και απολαύστε την άνεση που προσφέρει ο απομακρυσμένος έλεγχος.
| Βάρος | 3.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 122 × 25.5 × 20.2 cm |
| brand | Bayside |
| διάμετρος (cm) | 122cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 13-21m2 |
| χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα κορμού | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό, Μαύρο |
| φωτισμός | Προαιρετικο |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| τύπος λαμπτήρα | (Δεν περιλαμβάνεται) GX53 SKU 80121354 12W 1000LM. 3000K, 3 step dimmable. 152mm |
| διακόπτης τοίχου | N/A |
| ασύρματο χειριστήριο | Ναι |
| ταχύτητες | 8 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 210/198/191/180/167/155/133/106 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 196 |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 13º |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | DC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 40W |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| εγγύηση | 5 Έτη |
Πατήστε εδώ για να δείτε τις οδηγίες χρήσης.
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.