No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!
No products in the cart.
Return To ShopΔωρεάν τα μεταφορικά με αγορές άνω των 300€!

Εξειδικευμένες Υπηρεσίες
Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων επαγγελματικών χώρων
339.00€
Ανεμιστήρας Οροφής “Polis” από την Lucci Air με καθαρές αρχιτεκτονικά γραμμές και απλότητα στη σχεδίασή του, διαθέτοντας βαθμό στεγανότητας IP55 καθιστώντας το ιδανικό για εξωτερικούς χώρους.

Ανεμιστήρας Οροφής “Polis” από την Lucci Air με καθαρές αρχιτεκτονικά γραμμές και απλότητα στη σχεδίασή του, διαθέτοντας βαθμό στεγανότητας IP55 καθιστώντας το ιδανικό για εξωτερικούς χώρους.
| Βάρος | 6.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 72.5 × 31.2 × 23.5 cm |
| brand | Lucci Air |
| διάμετρος (cm) | 132cm |
| κάλυψη χώρου (m2) | 13-21m2 |
| χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα κορμού | Λευκό, Μαύρο |
| χρώμα πτερυγίων | Λευκό, Μαύρο |
| φωτισμός | Όχι |
| περιέχει λαμπτήρα | Όχι |
| dimmable | Όχι |
| διακόπτης τοίχου | Όχι |
| ασύρματο χειριστήριο | Ναι |
| ταχύτητες | 6 |
| ταχύτητα περιστροφής (RPM) | 50-80-109-140-170-196 |
| παροχή αέρα (m3/min) | 176 |
| χρονόμετρο ανεμιστήρα | Όχι |
| αριθμός πτερυγίων | 3 |
| τύπος πτερυγίων | ABS |
| ύψος (οροφή έως πτερύγια) | 33.5cm |
| κλίση σε οροφή (degrees) | 0° |
| αναδιπλούμενα πτερύγια | Όχι |
| τύπος μοτέρ | DC |
| ισχύς - κατανάλωση (Watt) | 30W |
| ράβδος επιμήκυνσης | Προαιρετικά |
| εξωτερική χρήση | Ναι |
| λειτουργία χειμώνα | Ναι |
| εγγύηση | 5 Έτη |
Πατήστε εδώ για να δείτε τις οδηγίες χρήσης.
Ⓒ Copyrights 2020 www.pigifotos.gr. All rights reserved.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.